ADAM SZOSTAK

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Założyciel studia fitness w Gdowie „FitAs”. Propagator zajęć choreograficznyh w Bielsku Białej. Nieustannie kształci się na międzynarodowych konwencjach w Polsce i zagranicą. Jego ulubioną formą są zajęcia choreograficzne,

w których wykazuje się dużą kreatywnością, tworząc ciekawe

i niepowtarzalne układy. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego. Laureat międzynarodowych konkursów we Włoszech (Neapol) i Czechach(Praga).

LIGIA SERWINOWSKA

Absolwentka krakowskiej AWF, kierunek fizjoterapia, instruktor fitness oraz indoor cycling. Od najmłodszych lat związana ze sportem poprzez karate, lekkoatletykę aż do prawdziwej pasji, jaką stał się fitness. Największą fascynacją okazał się step, dance oraz wszelakie jego formy, co przekłada się na profesjonalizm każdej lekcji. Laureatka i zwyciężczyni konkursu organizowanego przez portal Fit.pl w 2015 roku. Na co dzień pracuje w zagranicznej firmie medycznej oraz w klubie fitness . Główną motywację czerpie z uśmiechu i zadowolenia klientów zarówno pod względem efektywności treningu, jak i zabawy z nim związanej. Stara się stale podnosić swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konwencjach na arenie międzynrodowej.

MIRELA NOWICKA

Założycielka szkoły FITNESSIA STEP&DANCE SCHOOL. Propagatorka fitness choreografii, step i dance. Organizatorka eventów choreograficznych na Śląsku. Założycielka life’stylowe’go

bloga CZARNAFROTKA, o tematyce prochoreograficznej. Była siatkarka zawodowych klubów I i II ligi . Ukończyła AWF w Katowicach, kierunek wychowanie fizyczne, ukończyła także studium zawodowe, otrzymując tytuł trenera II klasy siatkówki. Obecnie doktorantka na Wydziale Wychowania Fizycznego AWF w Katowicach. Sport to jej życie. Pochłonięta fitnessem, który stał się jej pasją, wciąż rozwija swój warsztat jeżdżąc na międzynarodowe konwencje nie tylko w Polsce, aby być na bieżąco z nowinkami ze świata fitness. Laureatka międzynarodowych konkursów w Neapolu oraz Rzymie. Jest osobą wszechstronną, specjalistka w budowaniu choreografii na wszystkich poziomach zaawansowania, od niedawna fascynuje się również treningiem funkcjonalnym. Laureatka międzynarodowych konkursów w Neapolu oraz Rzymie.

TOMASZ ŻÓRAWSKI

Absolwent AWF w Warszawie, nauczyciel wychowanie fizycznego, menedżer sportu. Od najmłodszych lat związany ze sportem - trenował koszykówkę i piłkę nożną. Pasja do sportu zaowocowała ukończeniem kursu instruktorskiego fitness. Specjalnością Tomka są pełne niespodzianek lekcje choreograficzne na stepie. Zwycięzca konkursu organizowanego przez portal Fit.pl –„Najpopularniejszy Instruktor w Polsce” w 2012 roku oraz laureat konkursu –„Fit Prezenter”. Tomek od pierwszych dni pracy jako instruktor szkoli się, aby być na bieżąco z nowinkami ze świata fitness. Jego lekcje to profesjonalizm z nutką oryginalności.

KAJA DELEWSKA

Kaja to człowiek sportu. Absolwentka Socjologii na Unwersytecie Śląskim. Studiowała także dziennikarstwo na GWSH w Katowicach. Jej wszechstronny przebieg szkoleń mówi o wielkiej pasji do aktywności fizycznej. Od wielu lat pracuje jako instruktor fitness oraz trener personalny. Jest także instruktorem tańca. Prowadzi taneczną grupę ‘Strefa’. Laureatka konkursu w Polsce-Fit Prezenter-Zwycięzca 2011, konkurs organizowany przez portal Fit.pl, oraz konkursów na arenie międzynarodowej-Riminii, Włochy. Kaja to wulkan energii. Jako jedyna kobieta, ukończyła IRONMAN’a w 2016 roku. Jako szkoleniowiec przekaże Wam solidną wiedzę zdobywaną przez lata.

 

KEITH COLEMAN

Keith urodził się i dorastał w Irlandii, w Dublinie. Pracę jako instruktor fitness rozpoczął w 2005 roku. Od samego początku jego pasją stały się zajęcia step i dance. Wraz z rozwojem warsztatu, stawał się coraz bardziej rozpoznawalnym prezenterem. Jako jeden z prekursorów lekcji step/dance w Dublinie, organizuje własne eventy choreograficzne LIVE FREESTYLE STEP&DANCE PARTIES IN IRELAND. Miał okazję występować na scenie z takimi gwiazdami jak Anton Todorov oraz Salvatore Panebianco. Jego kariera prezenterska to znakomite podstawy, nie tylko w doświadczeniu na scenach międzynarodowych, ale przede wszystkim w szkoleniach, które są fundamentem każdego dobrego i profesjonalnego prezentera/szkoleniowca fitness. Szkolenia rozpoczął, uzyskawszy wszystkie licencje w I.T.E.C. Certificate in Fitness Instructions oraz ISSA International Sports Sciences Association. Jego lekcje to profesjonalizm, dobra zabawa I niesamowita energia jaką przekazuje uczestnikom swoich zajęć.

 

ILYA PROKOSHEV

Pochodzi z Rosji. Wykształcenie uzyskał na uczelni NUUFK w Petresburgu, specjalność kultura fizyczna i sport (odpowiednik polskiego AWF).

Z czasem zainteresował się fitnessem i rozpoczął intensywne szkolenia z tego zakresu. Jest wszechstronny, oprócz niesamowitych lekcji step, czy dance doskonale radzi sobie w takich formach jak trx training, czy tai-bo. Pracuje także jako trener personalny. 

Zwycięzca konkursu "ACTIVE DAY" po patronatem REEBOK'a 2015г. Moskwa.‼️

Finalista prestiżowego konkursu IFO oraz BIG FINAL także w Moskwie. Finalista konkursu IFA w Rzymie we Włoszech.

Niesamowicie płynny sposób prowadzenia choreografii oraz energia jaką roztacza wokół siebie Ilya zamieni każdą lekcje choreografii i szkolenie w magię.